Schoolleiding

De schoolleiding van het VCL wordt gevormd door de rector en twee conrectoren. Er zijn vier afdelingsleiders.

Schoolleiding      
Rector drs. M.J. (Mathieu) Arnouts marnouts@vcl-school.nl 070-3066630
Conrector drs. C.C. (Katja) Abbink kabbink@vcl-school.nl 070-3066671
Conrector drs. J.R. (José) Vliegen jvliegen@vcl-school.nl 070-3066634

Afdelingsleiders
     
brugklas en 2 vwo drs. B.J. (Barbara) van Dongen bdongen@vcl-school.nl 070-3066638
2, 3 en 4 havo ir. D.S. (Dirk) IJpma dijpma@vcl-school.nl 070-3066675
3 en 4 vwo drs. J.J.H. (Joris) Luns jluns@vcl-school.nl 070-3066642
5 havo, 5 en 6 vwo C.M. (Charlotte) Fuchs-Konings cfuchs@vcl-school.nl 070-3066637